FLOTILOVÉ PLAVBY R.C.A.

Bližšie informácie o našej ponuke


Vážení priatelia námorného jachtingu
,

 

ukončili sme jachtársku sezónu 2015.
Bola zaujímavá a počas jej priebehu sa objavili podnety na zostavenie spoločných ale aj individuálnych plavieb pre rok 2016.

Zároveň pripravujeme kalendár plavieb na rok 2016. Obraciame sa na každého z Vás so žiadosťou o návrhy oblastí, teritórií, ktoré by konkrétne zaujímali i Vás. Radi tieto návrhy doplníme do nášho kalendára plavieb 2016.

čítať viac >>

 

Domov

JACHTA - nový a netradičný spôsob dovolenky.

Naloďte sa s nami na jachtu, ktorá brázdi blankytné moria. Pobyt na jachte Vám umožní, aby ste dni svojho odpočinku strávili netradične, novým a vzrušujúcim spôsobom. S radosťou Vám pomôžeme nájsť kúsok sveta, útočisko pred životnými nezhodami, ktoré pre Vás bude oázou šťastia a pohody. Kto si raz vyskúša čaro plavby pod napnutými plachtami, slnenia, kúpania a potápania sa v opustených zátokach, romantických západov slnka z paluby jachty, len sotva sa kedy vráti na preplnenú hotelovú pláž. Napokon, pobyt na jachte nemusí stáť viac, než dovolenka v priemernom hoteli. Pre Vás je tu CK R.C.A., ktorá je pripravená Vám takúto nezabudnuteľnú dovolenku splniť. Ponúkame Vám 7 dňový pobyt na kajutovej plachetnici alebo motorovej jachte, od tých najluxusnejších, až po skromnejšie vybavenie a cenovo prístupnejšie; plavbu po mori pod vedením skúseného kapitána, pričom posádku lode budete tvoriť Vy, Vaša rodina, Vaši priatelia. Ale tak isto si dokážete predstaviť sám seba pri kormidle skutočnej jachty. Námorné kurzy organizované CK R.C.A. Vám behom krátkej doby umožnia získať potrebné teoretické a praktické znalosti. Naviac týždenná mzda kapitána je približne cena jedného námorného kurzu. Na začiatok, pokiaľ ešte nemáte dostatočné skúsenosti, doporučujeme spojiť svoju dovolenku s praktickým kurzom na mori. Skipper - školiteľ bude Vaším trpezlivým sprievodcom počas plavby. Cez deň sa okrem plavby a zdokonaľovania svojich jachtárskych zručností, môžete venovať surfovaniu, kúpaniu, potápaniu a rybolovu. Večer si potom spestriť program kotvením v prístavoch s možnosťou zábavy a ochutnávkou miestnych gurmánskych špecialít. Plavba vôbec nie je fyzicky náročná a nevyžaduje špeciálnu prípravu. A začať je možné vždy, i keď nie ste najmladší. Ak to raz skúsite, verte, že Vám to vydrží navždy. Celé dlhé roky nebolo príliš veľa možností stráviť dovolenku týmto novým spôsobom. Takmer zabudnuté chlapčenské želanie plaviť sa po mori, sa teraz stáva skutočnosťou.

"Prebuďte dieťa, ktoré vo Vás drieme."